Welkom op de pagina van de ambulante handel! Hier vind je een overzicht van de marktkramen en mobiele handelaars die je op vaste dagen en locaties in onze gemeente kan terugvinden. Van verse vis tot heerlijke wafels en ambachtelijke pizza’s – er is voor elk wat wils!
Op dinsdag en vrijdag tussen 8 en 13 uur staat HAP paraat op het Brooikensplein. Je vindt er een heerlijk assortiment van broodjes, croissants, muffins en wraps. Op vrijdag kun je er ook terecht voor een kopje koffie. Let wel: op dinsdag is er enkel koffie als Moryen Refill niet aanwezig is.
Begin je week goed met een verse koffie van Moryen Refill. Van maandag tot en met donderdag, telkens van 6 tot 12 uur, staat deze kraam op het Brooikensplein. Ideaal voor vroege vogels!
Elke vrijdag van 8 tot 15 uur brengt Schot’s Vishandel de smaak van de zee naar het plein. Verser dan dit wordt het niet!
Zin in pizza op donderdagavond? Tussen 16 en 20 uur bakt Florentino heerlijke pizza’s op het Brooikensplein. Een perfecte afsluiter van je werkdag.
Op woensdag tussen 14 en 18 uur vind je hier een selectie van vleeswaren zoals ribbekes, pensen en gerookt buikspek. Een vaste waarde voor liefhebbers van hartige snacks.
Op woensdag (10 – 15 uur) en vrijdag (14 – 17 uur) verwent De Koeketaart je met Luikse wafels, poffertjes, gebak van de dag en vanillewafels. Warme en koude dranken zijn beschikbaar, tenzij Refill aanwezig is.
Let op: dit kraam is mogelijk afwezig tot eind augustus.
Elke vrijdag van 13 tot 19 uur staat Kiekemobiel op de hoek van de Varenstraat en Mechelsesteenweg. Ze serveren kip en rib, vers van het spit.
TOOM is er op woensdag van 9.30 tot 18 uur met gebraden kip en aanverwante lekkernijen. Een vaste stop voor wie houdt van een warme lunch of avondmaal.
Van mei tot augustus 2025 kun je van maandag tot vrijdag (ook op feestdagen) tussen 13 en 17 uur genieten van ijs aan de Blauwe Fietsbrug, vlak bij de banken langs het jaagpad. Een verfrissende stop tijdens je wandeling of fietstocht.
- Zaterdag & zondag (maart – oktober 2025): IJs aan de Blauwe Fietsbrug, ideaal voor een weekenduitstap.
- Woensdag (14 – 21 uur): Ook op het Brooikensplein kun je dan terecht voor een ijsje.